Najczęściej zadawane pytania

Ważne jest dla mnie aby włosy w dniu czesania były suche. Myjemy je na wieczór dwa razy szamponem, następnie nakładamy odżywkę od połowy ucha w dół. Włosy suszymy tak jak zawsze suszarką lub pozostawiamy do wyschnięcia. Wyjątkiem są włosy tłuste, wtedy myjemy włosy rano i suszymy  tak aby były już suche na 2 godziny przed moim rozpoczęciem. Na włosy nie nakładamy żadnych środków do stylizacji (pianka, lakier, żel, wosk, itp.).

Na początku potrzebuję kilku minut na rozłożenie sprzętu, samo czesanie zajmuje ok.1,5h.

Chciałabym aby moje klientki udostępniały mi miejsca gdzie będzie stolik, krzesło z niskim lub bez oparcia, lustro oraz gniazdko elektryczne. W hotelach itp. proszę nie ustawiać mnie w miejscach przechodnich, ponieważ utrudnia to pracę. Organizujemy miejsce w pomieszczeniu najlepiej oświetlonym światłem dziennym lub sztucznym. Na czas wykonywania fryzury proszę aby zwierzaczki były w innym pomieszczeniu.

Kwestia dojazdu jest indywidualna i zależy od ilości osób do uczesania oraz odległości od Krakowa. Dla większej ilości osób można przyjąć, że w obrębie około 50km takie zlecenie przyjmę.