kerastase-logoJeśli masz ochotę zafundować swoim włosom nowy, zastrzyk energii to rytuały Kerastase są stworzone dla Ciebie. Czego możesz się spodziewać po pielęgnacji KERASTASE? Rytuały KERASTASE to intensywna pielęgnacja i regeneracja włosów, a dodatkowo zniewalający kwiatowo-owocowy zapach produktów.

Fusio-Dose

Czas trwania: 5 minutRytuały Kerastase - HairArt Fryzjer Mobilny Kraków

Rewolucyjna technika Fusio-Dose to połączenie odpowiedniego koncentratu i odpowiednio dobranego boostera. Do dyspozycji 20 możliwych kombinacji, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby Twoich włosów i zaoferować im natychmiastową transformację.

1. DOZOWANIE
Dzięki dokładnej diagnozie Twoich włosów, ustalimy pierwszorzędne i drugorzędne potrzeby Twoich włosów. Na tej podstawie dobierzemy odpowiednią kombinację Fusio-Dose, która pozwoli Ci cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami.

2. FUZJA
Na Twoich oczach przeprowadzimy niesamowitą fuzję ampułki i boostera, aby otrzymać kompleksową odpowiedź na Twoje oczekiwania wobec swoich włosów.

3. TRANSFORMACJA
Dzięki precyzyjnemu działaniu, substancje czynne zawarte w Fusio-Dose wnikają we włókna włosów, zapewniając im natychmiastową przemianę.

Rytuały Kerastase - HairArt Fryzjer Mobilny Kraków

 

Rytuały Kerastase - HairArt Fryzjer Mobilny KrakówPIELĘGNACJA SZYTA NA MIARĘ

Fusio-Dose przesuwa granice najbardziej spersonalizowanej usługi, która może być wykonana w Twoim domu. Fryzjer Mobilny daje Ci możliwość skosztowania luksusu w zaciszu Twojego domu.

TRANSFORMACJA WŁOSÓW, NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE

NOWE ZOPTYMALIZOWANE DZIAŁANIE FORMUŁY
Najskuteczniejsze składniki aktywne, skrupulatnie wybrane ze względu na szybkie działanie na włókno, zostały wyizolowane w ich najczystszej postaci i skoncentrowane w dawki maksymalne, dla wprost niesamowitej przemiany włókna.

PIERWSZE PROFESJONALNE LABORATORIUM WŁOSÓW KÉRASTASE W TWOIM DOMU
Rytuał dostępny w Twoim domu. Fusio-Dose to prawdziwa iniekcja piękna dla włosów dla wszystkich wymagających i zapracowanych kobiet, zapewniana w 5 minut.

 

SZTUKA UATRAKCYJNIENIA MIESZANIA
Po przeprowadzeniu profesjonalnej diagnozy włosów, zaproponuje Ci rytuał Fusio-Dose dostosowany do potrzeb twoich włosów. Stworzę spersonalizowaną mieszankę silnie skoncentrowanych składników aktywnych, zmieszanych w zabiegu na miarę, zapewniając natychmiastową i trwałą przemianę włosów.

Kraków Fryzjer Mobilny Rytuały Kerastase